środa, 25 kwietnia 2012

„Kto To Mówi” - ćwiczenia słuchowe dla dzieci

"Jeśli Twoje dziecko ma niedosłuch, korzysta z aparatu słuchowego lub ma wszczepiony implant to ćwiczenia Kto To Mówi są właśnie dla Ciebie! Nasz autorski program zapewnia ćwiczenia wspomagające rehabilitację słuchową i jest przeznaczony szczególnie dla dzieci w początkowej fazie rehabilitacji." 


"Dla kogo program Kto To Mówi?

Program kierowany jest do dzieci z niedosłuchem, ich rodziców oraz terapeutów, ale po przetestowaniu możemy powiedzieć, że jest to świetne narzędzie stymulujące rozwój słuchu oraz słuchu fonematycznego:
  • dla dzieci słyszących, które dopiero uczą się mówić,
  • dla dzieci z opóźnionym rozwojem mowy o różnej etiologii,
  • dla dzieci z wadami wymowy i zaburzeniami słuchu fonematycznego."

[więcej o programie na logopediapraktyczna.blox.pl]

Pierwsza rejestracja daje darmowy dostęp do niektórych ćwiczen on-line przez miesiąc. Przedłużenie miesięczne to koszt 99zł. Zachęcam do odwiedzenia strony. Program może być ciekawą pomocą do pracy z dziećmi w gabinetach surdologopedycznych i logopedycznych.

[edit]
"Od 1 czerwca 2012 dostęp do Ktotomowi.pl będzie płatny - bez promocji dostęp kosztuje 69 złotych miesięcznie. Zdaję sobie sprawę, że to niemało, ale jest to projekt unijny i musimy osiągnąć odpowiednie wskaźniki finansowe, musimy też pokryć koszty funkcjonowania firmy, stąd taka cena."
Monika Kuklińska 
Ktotomowi.pl

Biblioteczka